Program - Nytårskur

fredag d. 6. januar 2023
17:00
Ankomst - placering ved borde

Alle får serveret champagne

17:30
Velkomst v/Sebastian Schaper
17:40
Borgmester Hans Østergaard ”kommunens vision 2023”
18:15
Forret
18:45
Erhvervsprisen 2022

Læs mere om Erhvervsprisen her

19:30
Hovedret
20:45
Specialklassen
21:30
Dessert og kaffe

Drinks i baren

22:15
Karl Kristian
23:30
Afslutning
23:45
Busser kører retur

Deltagere

Jesper Schmidt
Søren  Ostersen
Lars  Thulin
Anders Kristian Andersen
Morten Ørskov
Marianne Holst Larsen
René Lohmann Lagoni
Jens Erik  Pedersen
Charles Damholt
Karl-Anker  Krath
Finn Olesen
Tommy Søndergaard
Lisbeth lisbeth
Thomas Dalsgaard Pedersen
Jørgen Ladekjær
Jesper Sørensen
Carsten Wengel
Søren Elbæk
Allan Trip Nielsen
Andreas Leidesdorff
Kenneth  V. Hansen
Anette Aarup Skyttegaard
Kim Grøn Hansen
Ole  Strandbygaard
Michael Mastrup
Alex Ravnholt
Sebastian  Schaper
Michael Sangill
Henrik  Thorstholm
Henrik Sillesen
Allan  Stampe
Søren  Ingemann
Allan  T. Jensen
Lasse Vesterby
Leif  Glintborg
Benny  Rasmussen
Søren Christian Dahl
Carsten  Thygesen
Torben Hjøllund Mortensen
Morten Brændgaard
Emil Kamp Christensen
Kirsten Dalgaard Ostersen
Hans-ole Jessen
Lene  Hagerup Hindbo
Alfred Berg Christiansen
Kim Vestergaard Nielsen
Jørgen Jensen
Niels Ladekjær
Finn Juhl
Jan Dalgaard
Lykke Nielsen Høj
Bent  Brodersen
Tommy Kjær Bundgaard
Hans Christian  Vestergaard
Simon Bak Larsen
Bruno  Green
Sten Lynge
Anders Juhl
Jan Kloster
Jørgen Iversen
Dorthe  Marie Siersbæk
Henrik  Frøjk Byskov
Jens Peter Hegelund Jensen
Anders Fuglsang Abrahamsen
Christian German
Ole Stampe Larsen
Henrik  Dalgaard
Kim Brarup
Charlotte Christensen
Henning Kristensen
Rikke Lenette Omme
Søren Lambæk
David Ørskov
Orla Jepsen
Henrik Skjøtt Sørensen
Per Øe Nørgaard
Gunnar Nielsen
Susanne Stentoft Hermansen
Brian Bruun Andersen
Erling Tofting
Jens Peder Aarup
Marianne Oksbjerre
Christian Rasmussen
Mogens N.  Andersen
Flemming Frost Andersen
Thomas  Jensen
Leif  Lysgaard
Jysk Svømmebads-Teknik
Brian Madsen
Bjarne Blæsbjerg
Claus  Dalgaard
Kristian Rønn
Jacob  Hall
Jakob Lemming
Claus Bo Hansen
Trine Ørskov
Henrik Brink
Brian Holt